Skip to content

Ocenenie v rankingu LEGAL 500 v oblasti Real Estate And Construction

Aktuálny medzinárodný rebríček advokátskych kancelárií The Legal 500 je zverejnený. S vďakou by sme sa s vami chceli podeliť o informáciu, že výborné hodnotenie získala naša kancelária WISE3 aj tento rok, a to v oblasti: nehnuteľnosti a stavebníctvo (Real Estate And Construction). V kategórii zameranej na nehnuteľnosti a stavebníctvo je naším vedúcim právnikom Michal Delinčák. Za ďalších kľúčových právnikov (key lawyers) v tejto oblasti The Legal 500 označil Mariannu Ridzoňovú, Kristínu Bernáthovú a Michala Ridzoňa.

Legal 500 už od roku 1987 analyzuje schopnosti a silné stránky advokátskych kancelárií vo viac ako 150 jurisdikciách. Sme poctení, že sme získali takéto uznanie a ďakujeme našim kolegom za ich tvrdú prácu a oddanosť.

Zároveň by sme sa chceli poďakovať našim klientom za prejavenú, pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na naše ďalšie spoločné výzvy.

  • Enterprise Investors
  • ORLEN Unipetrol
  • Ingram Micro
  • Dentsply Sirona
  • RESCO
  • Johnson & Johnson
  • Gleeds

Čo o WISE3 povedali naši klienti

Rebríček The Legal 500 funguje na báze prihlášok advokátskych kancelárií do prieskumu, založený je však najmä na spätnej väzbe od vyše 300 000 klientov po celom svete a rozhovoroch s poprednými advokátmi. Tí naši sa o nás podľa prieskumu The Legal 500 vyjadrili takto:

‘WISE3 majú skúsenosti a všetky predpoklady poskytovať právne služby v tejto oblasti.’

‘Spoľahlivosť, rýchlosť, zodpovednosť a profesionalita.’

‘Presvedčivé znalosti a skúsenosti v oblasti nehnuteľností a stavebného práva. Dobré komunikačné schopnosti. ’

Ďakujeme všetkým našim kolegom, ktorí svojou každodennou prácou prispeli k získaniu tak pozitívneho hodnotenia.